Tasarımı Kaydet  Kapat


Antrepoculukta Deneyimli Kadrosu ile Erman Gül

Firmamız, soğuk hava depoculuğu ve genel antrepoculuğu faaliyeti göstermektedir. 2000 m² Kapalı sistem ve Antrepo sistemine uygun 2000 ton donmuş ve muhtelif ısı derecelerinden oluşmuş ısı ve nem izolasyonlu, haşere ve kemirgen kontrollü, hijyenik ürün muhafazalı 17 adet bağımsız odadan oluşmaktadır.

Her türlü gıda maddesini, 10-0 derece muhafaza, -20 derece soğuk muhafaza, -40 derece şoklama imkanlarına sahip bulunmaktayız.

İstanbul Ambarlı Gümrük Müdürlüğüne bağlı olarak çalışan antrepomuzda, her türlü gıda maddeleri uygun derecelerde, itinalı şekillerde muhafaza edilmektedir. Birbirinden bağımsız 10 odadan oluşan Antrepomuza ilave olarak, Antrepo'dan çıkan ürünler ve piyasa ürünleri içinde 7 odadan oluşan ek hizmet binamız bulunmaktadır.

Su ürünleri hali'nde bulunan Gül Balıkçılık firmamız ile su ürünleri sektöründe uzun yıllardır koordineli çalıştığımızdan dolayı aynı zamanda her türlü deniz ürününün depolanmasında ve korunmasında da uzmanlaşmış bir kadroyla sektöre hizmet vermekteyiz.

Erman Gül olarak, sektörde 1992 yılından beri saygın bir müşteri kitlesine, saygın bir ticari kariyer ile hizmet sunmaktayız.